зварювальна робототехнічна комірка з пісіонером та крокуючою рейкою
Опис
Зазвичай, максимальна довжина досяжності для маніпулятора зварювального робота становить 2000 мм. Якщо заготовка занадто велика для використання робота довжиною 2000 мм, рухома наземна рейка допомагає збільшити довжину переміщення робота. Шафа керування, джерело живлення для зварювання та інше обладнання також можуть бути сконструйовані так, щоб стояти на рейці.
З іншого боку, 1-осьовий позиціонер головки та хвоста допомагає утримувати довгу заготовку та обертати її для досягнення зварювання спереду та ззаду.
Технічний параметр позиціонера
| Модель | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | 1800X800 мм / 2500X800 мм (можна налаштувати) |
| Вага | Близько 600 кг/ Близько 800 кг |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна налаштувати) |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Технічний параметр рухомої рейки
| Модель | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | 500X500 мм (можна налаштувати) |
| Вага | Близько 450 кг |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна налаштувати) |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Пакет: Дерев'яні футляри
Термін доставки: 40 днів після отримання передоплати
Найчастіші запитання
З: Чи потрібно мені також купувати позиціонер для роботи зі зварювальним роботом?
Відповідь: Це залежить від складності ваших заготовок. Якщо ваша заготовка складна, вам потрібно придбати позиціонер, який відповідатиме зварювальному роботу.
З: Яку інформацію мені слід надати, щоб ви могли порекомендувати мені відповідного робота?
Відповідь: Будь ласка, надайте детальні креслення заготовки, включаючи матеріал, товщину, положення зварювання, розміри та вагу заготовки.
З: Чи можете ви надати індивідуальне обслуговування для нашого продукту?
Відповідь: Так. Ми надамо вам професійні рішення для роботизованої зварювальної системи відповідно до вашого конкретного продукту. Вам потрібно лише надіслати нам детальні креслення вашого продукту та вимоги до зварювання, після чого ми підготуємо для вас індивідуальну технічну пропозицію.
З: Чи можете ви надіслати інженера до нашої країни для налаштування машини?
Відповідь: Так. Ми надішлемо інженера до вашої країни для допомоги з встановленням, введенням у експлуатацію та навчанням. У разі виникнення будь-яких проблем ми також можемо надати онлайн-сервіс.
З: Я хочу знати якість зварювання нашого продукту, що мені робити?
Відповідь: Ви можете надіслати свої зразки на наш завод для проведення пробного зварювання. Після пробного зварювання ми надішлемо вам відео та фотографії зварювання для ознайомлення. Також ми надішлемо вам зразки назад для перевірки.












