роботизована зварювальна робоча станція для дрібних деталей
Технічний параметр позиціонера
| Модель | JHY4010U-050 |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | Діаметр 500 мм |
| Вага | Зверніться до фактичної ваги |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження 100 кг |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Компоненти робочої станції робота
1. Зварювальний робот:
Тип: робот для MIG-зварювання BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Робот для TIG-зварювання: BR-1510B, BR-1920B
Лазерний зварювальний робот: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиціонер
Модель: JHY4010U-050
Тип: 2-осьовий позиціонер
3. Джерело зварювального живлення
Тип: джерело зварювального струму 350A/500A
4. Зварювальний пальник
Тип: пальник з повітряним охолодженням, пальник з водяним охолодженням, пальник типу «тягни-штовхай»
5. Станція очищення пальника:
Модель: SC220A
Тип: Автоматичний пневматичний очищувач зварювального пальника
Інші периферійні пристрої для робототехнічних робочих станцій
1. Рухома рейка робота
Модель: JHY6050A-030
2. Лазерний датчик (додатково)
Функція: відстеження зварного шва, позиціонування
3. Захисна світлова завіса (необов'язково)
Захисна відстань: 0,1-2 м, 0,1-5 м; захисна висота: 140-3180 мм
4. Захисна огорожа (необов'язково)
5. Шафа ПЛК (необов'язково)
Зварювальний матеріал
Зварювання нержавіючої сталі
Зварювання алюмінію
Зварювання вуглецевої сталі
Зварювання оцинкованих труб/труб/пластин
Холодне прокатування
Застосування
Автозапчастини, велосипедні запчастини, автомобільні запчастини, сталеві меблі, нова енергетика, сталеві конструкції, будівельна техніка, фітнес-обладнання тощо.
Пакет:Дерев'яні футляри
Час доставки:40 днів після отримання передоплати
Найчастіші запитання
З: Яку інформацію мені слід надати, щоб ви могли порекомендувати мені відповідного робота?
Відповідь: Будь ласка, надайте детальні креслення заготовки, включаючи матеріал, товщину, положення зварювання, розміри та вагу заготовки.
З: Чи можете ви надати індивідуальне обслуговування для нашого продукту?
Відповідь: Так. Ми надамо вам професійні рішення для роботизованої зварювальної системи відповідно до вашого конкретного продукту. Вам потрібно лише надіслати нам детальні креслення вашого продукту та вимоги до зварювання, після чого ми підготуємо для вас індивідуальну технічну пропозицію.
З: Який гарантійний термін і термін доставки?
Відповідь: Гарантійний термін становить 12 місяців. Термін доставки – протягом 30 днів після отримання вашого депозиту.
З: Я хочу знати якість зварювання нашого продукту, що мені робити?
Відповідь: Ви можете надіслати свої зразки на наш завод для проведення пробного зварювання. Після пробного зварювання ми надішлемо вам відео та фотографії зварювання для ознайомлення. Також ми надішлемо вам зразки назад для перевірки.












