Позиціонер для зварювання труб з серводвигуном
Розміри позиціонера

Опис
- Цей позиціонер для зварювання труб використовується для різноманітних застосувань, починаючи від намотування труб на котушки і закінчуючи позиціонуванням дуже довгих деталей, таких як компоненти шасі або стовпи вуличного освітлення.
- Зварювальні позиціонери значно підвищують продуктивність під час зварювання труб, валів, коліс, колін та інших фітингів.
- Розмір поворотного зварювального столу та корисне навантаження по осі можна налаштувати, доступні патрони та опорне колесо.

- Може бути адаптований до інших марок роботів, таких як Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (креслення двигуна повинні бути надані клієнтами, тоді ми залишаємо монтажний отвір на основі креслення двигуна)
- Шафа ПЛК є опціональною.
Діаметр позиціонера
| Модель | JHY4010T-050 |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | Діаметр 500 мм (можна налаштувати) |
| Вага | Близько 400 кг |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження ≤100 кг / ≤300 кг / ≤500 кг (можна налаштувати) |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Застосування
Автозапчастини, велосипедні запчастини, автомобільні запчастини, сталеві меблі, нова енергетика, сталеві конструкції, будівельна техніка, фітнес-обладнання тощо.
Пакет: Дерев'яні футляри
Термін доставки: 40 днів після отримання передоплати
Найчастіші запитання
1. Питання: Як вибрати зварювальні позиціонери?
В: Будь ласка, повідомте нам вагу, розміри вашої заготовки та покажіть нам фотографії її положення зварювання, тоді ми порекомендуємо вам відповідний позиціонер зварювання.
2. Питання: Чи можу я використовувати ваш позиціонер для мого робота fanuc/abb/kuka/yaskawa?
В: Так. Але двигун потрібно запропонувати та встановити самостійно.
3. Питання: Чи приймаєте ви індивідуальне замовлення?
В: Так, ми можемо розробити позиціонер з різним корисним навантаженням та розміром робочого столу.







