високоточний зварювальний позиціонер із серводвигуном
Розміри позиціонера

Опис
2-осьовий сервопозиціонер
- Позиціонери для зварювальних робототехнічних систем
-1 вісь можна обертати горизонтально, а іншу вісь можна повертати вгору та вниз для багатокутового зварювання складних заготовок
- Позиціонер використовує той самий приводний пристрій, що й робот, і доступний з високою швидкістю, високою точністю та великим корисним навантаженням.
- Забезпечує вищу якість зварювання
- Можна реалізувати компактний корпус із покращеним допустимим моментом, інерцією та вантажопідйомністю
Може бути адаптований до інших марок роботів, таких як Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (креслення двигуна повинні бути надані клієнтами, тоді ми залишаємо монтажний отвір на основі креслення двигуна)
Шафа ПЛК є додатковою опцією.
Діаметр позиціонера
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | Діаметр 800 мм (можна налаштувати) |
| Вага | Близько 400 кг |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження ≤300 кг / ≤500 кг (>500 кг можна налаштувати) |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Пакет: Дерев'яні футляри
Термін доставки: 40 днів після отримання передоплати
Найчастіші запитання
1. Питання: Чи можу я використовувати ваш позиціонер для мого робота fanuc/abb/kuka/yaskawa?
В: Так. Але двигун потрібно запропонувати та встановити самостійно.
2. Питання: Чи може ваша позиція змінюватися синхронно з роботом?
В: Так.






