6-осьова робототехнічна робоча станція для зварювання алюмінію з нержавіючої сталі
Опис
Двоосьовий позиціонер може досягати горизонтального обертання на ±180° та перекидання.
Обертання позиціонера контролюється шафою керування, яка підключена під шафою керування робота. Під час процесу зварювання він може здійснювати синхронізовані рухи між роботом і позиціонером.
Цей позиціонер підходить для заготовок, які потрібно зварювати під різними кутами, і може використовуватися зі зварювальними роботами для більш гнучких зварювальних робіт та підвищення ефективності та якості зварювання.
Технічний параметр позиціонера
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номінальна вхідна напруга | Однофазний 220 В, 50/60 Гц |
| Клас ізоляції двигуна | F |
| Робочий стіл | Діаметр 800 мм (можна налаштувати) |
| Вага | Близько 400 кг |
| Макс. корисне навантаження | Осьове корисне навантаження ≤300 кг / ≤500 кг / ≤1000 кг (>1000 кг можна налаштувати) |
| Повторюваність | ±0,1 мм |
| Положення зупинки | Будь-яка позиція |
Компоненти робочої станції робота
| Продукт | Кількість |
| 6-осьовий зварювальний робот | 1 комплект |
| 2-осьовий позиціонер | 1 комплект |
| Джерело зварювального живлення | 1 комплект |
| Зварювальний пальник | 1 комплект |
| Блок керування | 2 шт. |
| Станція очищення пальника | 1 комплект |
| Лінійна рейка робота | *м (необов'язково) |
| Лазерний датчик | 1 комплект (необов'язково) |
| Світлова завіса безпеки | 1 комплект (необов'язково) |
| Захисна огорожа | *м (необов'язково) |
Чому варто обрати нас?
1. Ми є одним із виробників зварювальних роботів у Китаї, що постачаються від партії до виробника.
2. Ми не тільки виробник роботів, але й позиціонери.
3. Більше 10 років досвіду роботи в інтегрованих робототехнічних проектах.
4. Система керування роботом проста в експлуатації та стабільна у використанні.
5. Система керування роботом може керувати до 12 осей.
6. Наша продукція була продана більш ніж 30 країнам Південно-Східної Азії, Західної Азії, Європи, Північної Америки, Південної Америки, Австралії тощо.













